تقویم رومیزی

– جهت مشاهده جزئیات محصولات روی تصاویر بالا کلیک کنید –

چرا تقویم رومیزی هدیه دهیم؟

مقرون به صرفه

تقویم رومیزی یکی از کم هزینه ترین و مقرون به صرفه ترین هدایای تبلیغاتی در دسترس است.

کارآمد و مفید

تمام افراد به طور روزمره از تقویم رومیزی استفاده می کنند و تقریبا هیچ میز کاری وجود ندارد که یک تقویم روی آن وجود نداشته باشد.

تبلیغ موثر

لوگو و طرح تبلیغاتی درج شده بر روی تقویم رومیزی به صورت مداوم و موثر در معرض توجه مخاطب قرار می گیرد.

تطبیق پذیر

تقویم رومیزی را می توان مطابق با خواسته سفارش دهنده و بر اساس ویژگی های بصری برند او طراحی و تولید نمود.

چرا تقویم رومیزی سالنامه برگ بهترین انتخاب است؟

قیمت مناسب

تمام اجزای تقویم رومیزی سالنامه برگ با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا و در تیراژ بسیار انبوه تولید می شود. لذا علی رغم کیفیت بسیار بالا، نسبت به محصولات مشابه خود قیمت بسیار پایین تری دارند.

طراحی زیبا

در تقویم رومیزی سالنامه برگ به هارمونی رنگ، چشم گیر بودن طرح گرافیکی، و استفاده از پوشش ها و اجزای زیبا توجه ویژه ای شده است؛ تا جایی که حتی قسمت های بیرونی و داخلی پایه تقویم نیز دارایی طراحی منحصر بفرد می باشد.

کیفیت ساخت بالا

رویه تقویم رومیزی سالنامه برگ با مدرن ترین دستگاه ها چاپ شده و ساخت پایه آن نیز بصورت تمام اتوماتیک انجام می شود. لذا این محصول حتی در تیراژهای انبوه دارای کیفیتی بالا و یکنواخت است.

قابلیت اختصاصی سازی بالا

تقریبا تمام اجزای تقویم رومیزی سالنامه برگ قابل اختصاصی سازی است. ما می توانیم قسمت های پایه، روی صفحات، پشت صفحات، پلاک فلزی و حتی فضای داخل پایه را با توجه به نیاز شما طراحی مجدد و تولید کنیم.

فضای تبلیغاتی کارآمد

ساختار تقویم رومیزی سالنامه برگ به نحوی طراحی شده است که بیشترین بهره تبلیغاتی از این محصول حاصل شود. محل چاپ و نمایش لوگو و تصاویر تبلیغاتی شما به نحوی جانمایی شده است که بیشترین توجه را به سمت خود جلب نماید.

ساختار مستحکم و ایستا

پایه تقویم رومیزی سالنامه برگ از متریال ضخیم و با کیفیت تولید شده است. همچنین طراحی این محصول به نحوی مهندسی شده است که بیشترین ایستایی را بر روی میز داشته و به راحتی واژگون نمی شود.

مایلید با سایر محصولات سالنامه برگ آشنا شوید؟