سررسید 99

چرا سررسید 99 هدیه دهیم؟

مقرون به صرفه

در واقع می توان سررسید را به عنوان یکی از شیک ترین، کم هزینه ترین و مقرون به صرفه ترین هدایای تبلیغاتی به حساب آورد.

کارآمد و مفید

تقریبا تمامی افراد به طور روزمره، سررسید را مورد استفاده قرار داده و می توان گفت هر فرد برای انجام کارهای خود به یک سررسید نیاز دارد.

تبلیغ موثر

با درج لوگو و طرح تبلیغاتی خود در سررسیدها می توانید به صورت موثر و مداوم در معرض توجه مخاطبان خود قرار بگیرید.

تطبیق پذیر

سررسیدهای واحد سالنامه برگ را می توان طبق خواسته مشتری و ویژگی های بصری خاص و منحصر به فرد برند او طراحی و در نهایت تولید نمود.

چرا سررسید های واحد سالنامه برگ بهترین انتخاب هستند؟

قیمت مناسب

اگرچه سررسیدهای واحد سالنامه برگ همگی طبق به روزترین تکنولوژی های روز دنیا تولید می شوند؛ اما این سررسیدها در عین کیفیت بالایی که نسبت به محصولات مشابه خود دارند، قیمت بسیار مناسبی نیز دارند.

طراحی زیبا

 یکی از اصلی ترین ویژگی های سررسید های واحد سالنامه برگ استفاده از رنگ های خاص و پرطرفدار، طرح های زیبا، و همچنین جزئیات جذاب و متفاوت است؛.

کیفیت ساخت بالا

جلد و کاغذهای داخله سررسید های واحد سالنامه برگ، از بالاترین کیفیت برخوردار هستند. به طور کلی تمامی محصولات سالنامه برگ در هر تیراژی که باشند، از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

قابلیت اختصاصی سازی بالا

اگر قصد دارید سررسید خود را خاص و منحصر به فرد کنید، باید این نکته را مد نظر قرار دهید که اجزای مختلف سررسید سالنامه برگ قابلیت اختصاصی شدن دارند. قسمت هایی از سررسید که قابل اختصاصی شدن هستند عبارتند از جلد سررسید، چاپ لوگو داخله، چاپ لوگو روی پلاک، لت گلاسه، آستر و روبان سررسید.

فضای تبلیغاتی کارآمد

سررسید سالنامه برگ به گونه ای طراحی شده اند که بتوان بیشترین بهره تبلیغاتی را ازآن حاصل کرد. جایگاهی که برای چاپ و نمایش لوگو و تصاویر تبلیغاتی شما در نظر گرفته شده است، باعث جلب بیشترین میزان توجه مشتری می شود.

ساختار مستحکم و ایستا

دستگاه مورد استفاده برای صحافی سررسید های سالنامه برگ دستگاه اتوماتیک لاین است؛ به همین جهت کاغذهای داخله سررسید از جلد جدا نخواهند شد؛ همچنین ساختار سررسید نیز به هیچ عنوان تغییری نخواهد کرد.

مایلید با سایر محصولات سالنامه برگ آشنا شوید؟