سالنامه 1400

سالنامه به نوع خاصی از دفتر گفته می شود که دارای تقویم یا تاریخ بوده و در هر صفحه، فضایی برای نوشتن کارهای روزانه دارد. در واقع سالناه ابزاری برای ثبت وقایع و یادآوری آنها است و همچنین وسیله ای برای یادداشت کردن برنامه ریزی های آینده می باشد. در پایان هر سال، شرکت های تولیدی، سررسیدها و سالنامه های سال جدید را چاپ و تکثیر می کنند. اکنون با نزدیک شدن به سال 1400 نیز سالنامه 1400 در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت. در ادامه این مقاله با توضیحاتی در رابطه با سررسید و سالنامه های جدید واحد سالنامه برگ آشنا خواهید شد.

 

سالنامه 1400 ، هدیه ای تاثیرگذار و هوشمندانه

اکثر سازمان ها، شرکت ها و مدیران آنها، سالنامه را به عنوان هدیه ای بسیار پرکاربرد می دانند. استفاده از سالنامه 1400 برای برند شما باعث می شود که بتوانید در بستر یک فضای فرهنگی و عملکردی به تبلیغ و توسعه سازمان خود بپردازید. این هدیه باعث می شود تا مشتریان شما به مدت یک سال برند شما را هر روز جلوی چشمانشان داشته باشند و این امر موجب می گردد که برند شما در ذهن آنها به صورت ناخودآگاه ثبت شود.

 

سررسید اروپایی چرم سبز رسام

طراحی سالنامه 1400  و اختصاصی کردن آن

سالنامه 1400 شرکت برگ، به چهار گروه تقسیم می شود که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت.

1- سالنامه روزشمار: هر روز هفته در یک صفحه و روزهای پنج شنبه و جمعه نیز با هم در یک صفحه به چاپ می رسند، یعنی هر هفته در 6 صفحه طراحی و چاپ می شود.

2- دو روز شمار: هر دو روز در یک صفحه طراحی می شود.

3- هفته شمار: به این صورت که هر هفته در یک صفحه طراحی می شود.

4- ماه شمار: هر ماه در یک صفحه طراحی شده و بقیه صفحات برای یادداشت استفاده می شود.

 

سالنامه اختصاصی

شما می توانید با اختصاصی کردن سالنامه مورد علاقه خود از طرق مختلف، آن را به عنوان یک هدیه ارزشمند که در عین حال، تبلیغ تاثیر گذاری برای برند شما نیز هست، به مشتریان تان ارائه دهید. این سالنامه بر اساس سلیقه و خواست شما طرحی و ارائه می گردد. عواملی مانند منحصر به فرد بودن طراحی صفحات ( از قبیل رنگ چاپ، اضافه کردن متون به صفحات، چاب برند سازمان شما داخل هر صفحه و …) ، اندازه سالنامه، متریال جلد و غیره باعث می شود که واژه اختصاصی را برای این مدل سالنامه استفاده کنیم.

 

سررسید اروپایی چرم لاکچری رسام

انواع سالنامه 1400

سالنامه های 1400 در انواع وزیری، اروپایی، رقعی، مدیران، پالتویی، دستیار مهندسی (ماه شمار) و رحلی تولید می شوند که در ادامه توضیح مختصری در مورد هر یک از این موارد خواهیم داد.

سالنامه وزیری

این نوع سالنامه ابعادی معادل 17 در 24 سانتی متر داشته و بدون شک جزء پرطرفدارترین مدل های سالنامه به حساب می آید. این نوع سالنامه نسبتا ابعاد بزرگی داشته و از این رو فضای کافی برای نوشتن یادداشت در صفخات را دارا می باشد.

سالنامه رقعی

ابعاد این مدل سالنامه 15 در 21 سانتی متر است. این سالنامه کوچکتر از سالنامه وزیری است و از این رو برای افرادی که به دنبال سالنامه های کوچکتر و خوش دست تر هستند کاملا مناسب خواهد بود.

سالنامه اروپایی

سالنامه اروپایی ابعادی شبیه به سالنامه رقعی داشته اما عرض کمتری دارد. ابعاد آن حدودا 12 در 21 سانتی متر است. سالنامه اروپایی در مقایسه با سالنامه رقعی ابعاد جذاب تری داشته و نسبتا طرفداران بیشتری نیز دارد.

سالنامه خشتی

سالنامه خشتی یا مربعی شکل، طرفداران کمتری نسبت به دیگر انواع سالنامه ها دارد. این مدل سالنامه ها جزء سالنامه های کمیاب تر و فانتزی به حساب می آیند.

سالنامه پالتویی

سالنامه پالتویی ابعادی معادل 10 در 17 سانتی متر دارند. از آنجا که این مدل سالنامه به راحتی در جیب و کیف جا می شوند، به آن پالتویی گفته می شود. در این مدل سررسید فضای کمتری برای نوشتن یادداشت وجود دارد.

 

صفحات داخلی سالنامه 99 ملانژ رسام

بهترین زمان سفارش سالنامه 1400

بهترین زمان برای سفارش سالنامه 1400 پس از رونمایی این محصول است. واحد سالنامه برگ معمولا در اواسط آذر ماه محصولات جدید خود را ارائه می کند. شما مشتریان گرامی می توانید پس از رونمایی، با مشاهده تصویر محصولات برروی سایت برگ، سفارش خود را به ثبت برسانید. همچنین اگر تمایل دارید که سررسیدهای جدید را از نزدیک مشاهده کنید، می توانید با واحد فروش تماس حاصل کرده و درخواست پک نمونه دهید. این پک می تواند تنها شامل چند کد مورد نظر شما بوده؛ و یا شامل تمامی محصولات ما باشد.

با ذکر منبع در هنگام انتشار دوباره ، به حقوق نگارندگان آن احترام بگذارید.

contact-bargcalendar
bargcalendar-customers
calendar-order-b

پاسخی بگذارید

آدرس ایمیل شما به صورت عمومی نمایش داده نخواهد شد. فیلد های الزامی با علامت * نشانه گذاری شده اند.

ارسال نظر