سررسید 99 و سالنامه 99سررسید اختصاصی 99

با وجود پیشرفت و توسعه روند چشمگیر تکنولوژی در زندگی انسان ها باز هم نمی توان از جایگاه ویژه تقویم های چاپی نزد مردم گذشت. به جرات می توان گفت تقویم یکی از پرکاربردترین وسایل مورد نیاز یک فرد در طول یک سال است. همچنین تقویم ها از محبوب ترین هدایای تبلیغاتی نیز محسوب می شوند که مدیران و یا صاحبین مشاغل عمدتا به دنبال سفارش انواع سررسید اختصاصی 99 و تقویم در غالب هدایای تبلیغاتی هستند.

این یک فرصت ایده ال و کم نظیر است که شما بتوانید به مدت یکسال و هر روز برند خود را در معرض دید مخاطب قرار دهید. مخاطبی که تمام برنامه های شغلی و حتی زندگی شخصی خود را مطابق با تقویمی که از آن استفاده می کند پیش خواهد برد. شما با برطرف کردن یکی از نیازهای افراد می توانید تاثیر بسیار زیادی بر او بگذارید. به این شکل که با ارائه یک هدیه تبلیغاتی مانند سررسید و سالنامه به مشتریان قدیمی، آنها را حفظ کرده و همچنین قدران انتخاب انها خواهید بود. در ضمن می توانید با ارائه یک هدیه تبلیغاتی به مشتریان بالقوه، فرصت ایجاد ارتباط و شناخته شدن برند خود را بدهید.

انتخاب سررسید اختصاصی 99

از بین تمامی هدایای تبلیغاتی می توان تقویم ها را جزو محبوب ترین آنها دانست و در بین تمام تقویم ها سررسیدها جایگاه ویژه ای خواهند داشت. شما می توانید به عنوان یک سفارش دهنده این تقویم ها را در ابعاد و کیفیت های متفاوت سفارش دهید. هر کدام از انواع سررسید از استاندارهای مخصوص به خود پیروی می کند. اما شما با ارائه چند ایده خلاقانه می توانید این سررسیدها را به صورت اختصاصی نیز سفارش دهید.

انتخاب سررسید اختصاصی می تواند یک انتخاب کاملا هوشمندانه باشد چرا که شما این فرصت را دارید که به هر روشی که مناسب میدانید برند خود را بر روی سالنامه تبلیغ کنید. به عنوان مثال می توانید برند خود را در تک تک عناصر تشکبل دهنده سررسید سفارشی خود درج کنید. این کار می تواند هزینه و زمانی که برای تهیه هدایای تبلیغاتی می گذارید را تاثیرگذار کند.

سررسید اختصاصی 99 چه ویژگی هایی دارد؟

قبل از آن که بخواهیم از ویزگی های یک سررسید سفارشی سخن بگوییم بهتر از با ویژگی های کلی سررسیدها آشنا شویم:

سررسید از قطعات مختلفی تشکیل شده است که از جمله آن می توان به جلد، صحافی، صفحات داخلی، آستر بدرقه، روبان و تنظیف اشاره کرد. همچنین سررسیدها در اندازه های مختلفی نیز تولید می شوند که از این اندازه ها می توان به وزیری، اروپایی، رقعی، خشتی و پالتویی اشاره کرد.

انواع جلدهای سالنامه در کیفیت و همچنین قیمت سررسید بسیار تاثیرگذار خواهد بود. به عنوان مثال جلد چرم طبیعی از گران ترین جلدهای سررسید بشمار میرود که تنها برای سفارشات خاص و تیراژ پایین از آن استفاده می کنند. از مناسب ترین جلدهای سررسید از لحاظ قیمتی می توان سلفون را نام برد. به هر حال شما به عنوان سفارش دهنده می توانید با توجه به بودجه و زمانی که در اختیار دارید هر یک از انواع جلدهای سررسید را سفارش دهید.

نوع صحافی، انتخاب وزن و رنگ صفحات داخلی، جنس آستر بدرقه، روبان و تنظیف و همچنین نوع درج لوگو شرکت نیز می تواند با توجه قیمت و کیفیت مورد نیاز انتخاب شود.

تمامی این عناصر را می توانید به دلخواه و در صورت نیاز با کمی تغییر سفارش دهید اما هیچ کدام در اختصاصی یا عمومی بودن سفارش شما نقشی نخواهند داشت.

خصوصیات یک سررسید اختصاصی

این نوع سالنامه کاملا مطابق با مشخصات، طراحی و خصوصیات مد نظر سفارش دهنده تولید می شود. به این صورت که سفارش دهنده یک نوع خاصی از سررسید را سفارش دهد باید به صورت اختصاصی آن را تولید کرد. از جمله مواردی که با اضفه شدن به سفارش آن را اختصاصی خواهد کرد می توان به حک لوگو روی تمامی صفحات سررسید، استفاده از لت های گلاسه با طرح دلخواه، چاپ بر روی آستر بدرقه، اضافه کردن برگه های اضافه و … اشاره کرد.

 عناصر سررسید

طراحی : اگر می خواهید یک قالب یا فرمت کاملا اختصاصی برای شما طراحی شود. به عنوان مثال استفاده از لوگو در تمامی صفحات داخلی.

جلد : اگر از یک جنس یا متریال خاصی در تهیه جلد سررسید استفاده کنید.

ابعاد و اندازه : اگر سالنامه شما دارای اندازه، ابعاد یا در اصطلاح قطعی خارج از استانداردهای موجود باشد.

نوع کاغذ : اگر بخواهید در صفحات داخلی یا آستر بدرقه از وزن یا جنس خاصی از کاغذ استفاده کنید.

انتخاب رنگ : اگر تمایل داشته باشید رنگ فرمت اصلی سررسید را مطابق با آنچه خودتان در نظر دارید تغییر دهید.

موارد دیگر : اضافه کردن محلی برای خودکار، نوع خاصی از برش کاغذ، یک قالب خاص بر اساس خلاقیت سفارش دهنده، صحافی سالنامه به شکلی خاص و … که همگی می تواند جزئی از سفارش اختصاصی سررسید شما باشد.

تفاوت قیمت چاپ سالنامه سفارشی با چاپ سررسید عمومی

به طور کلی برای سررسیدهای اختصاصی هیچ قیمت ثابتی وجود ندارد و شما بر حسب سفارشی که می دهید می توانید قیمتی متناسب با سفارش خود از تولیدکنندگان مختلف دریافت کنید. برای دریافت قیمت دقیق سفارش خود باید ابتدا با تولیدکننده تماس بگیرید و مشخصات کامل سفارش به همراه تعداد درخواستی خود را با جزئیات توضیح دهید تا تولیدکننده بعد از محاسبه سفارش شما یک قیمت پایه به شما بدهد. فراموش نکنید که چاپ سفارش اختصاصی با تیراژ بالا می تواند بسیار مقرون به صرفه تر باشد لذا برای سفارشات خود با تیراژ پایین سعی کنید از قالب های آماده تولیدکننده استفاده کرده و سپس آن را سفارشی سازی کنید.

چه زمانی می تواند برای سفارش سررسید اختصاصی 99 مناسب باشد؟

اغلب سفارش دهنده ها سررسیدهای تبلیغاتی خود را برای سال جدید سفارش می دهند. بنابراین دو ماه مانده به سال جدید را می توان اوج شلوغی و کار چاپخانه ها و تولیدکننده ها دانست. به دلیل آن که سفارش سررسید سفارشی می تواند بسیار زمان بیشتری برای تولید و عرضه بگیرد بهتر است سفارش دهنده از نیمه دوم سال به فکر انتخاب و ثبت سفارش خود باشد. در ضمن در بسیاری مواقع شلوغ شدن چاپخانه ها و تولید کنندگان می تواند بر کیفیت سفارش شما تاثیر بگذارد بنابراین بهتر است زودتر اقدام کنید تا به شلوغی نزدیک سال جدید نرسید.

پاسخی بگذارید

آدرس ایمیل شما به صورت عمومی نمایش داده نخواهد شد. فیلد های الزامی با علامت * نشانه گذاری شده اند.

ارسال نظر