سررسید 99 و سالنامه 99خرید سررسید 99

اگر قصد خرید سررسید 99 برای شرکت یا برند خود را دارید، کسب اطلاعات کافی به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. همکاران ما درواحد سالنامه برگ دانش و تجربه 15 ساله خود را در حوزه طراحی، تولید و فروش سررسید در قالب این مقاله با شما به اشتراک گذاشته اند. در این مقاله سعی شده است تا به زبانی ساده، شما را به عنوان یک خریدار، با تمام نکات و مراحل ثبت سفارش تا تولید و تحویل کالا آشنا کنیم.

جهت مشاهده گالری سالنامه و سررسیدهای سال 99 می توانید اینجا کلیک کنید

مراحل خرید سررسید 99

تاریخ رو نمایی از اولین تقویم سال جدید

باید به این موضوع توجه داشت که وزارت ارشاد اسلامی هر سال در اواخر مهر یا اوایل آبان ماه، تقویم رسمی سال جدید را منتشر می کند. به همین دلیل، چاپ سررسید قبل از این تاریخ امکان پذیر نمی باشد. با این حال مشتریانی که سفارشات انبوه دارند، باید بدانند که دراوایل مهرماه، می بایست مقدمات سفارش خود را پیش بینی کرده و همچنین فرایند طراحی و ساخت جلد را آغاز کنند. اقدام زود هنگام برخی شرکت ها برای ثبت سفارش خود، این امکان را برایشان فراهم می کند تا با با دقت کافی به طراحی و جزئیات سررسید خود بپردازند.

تاریخ رونمایی از سررسید 99

اینترنت یکی از راحت ترین و بهترین منابع جمع آوری اطلاعات برای خرید هر کالایی است. بیشتر تولید کنندگان معتبرسررسید، دارای وب سایت هستند و تاریخ رونمایی و قیمت های محصولات جدید خود را از طریق وب سایت، کانال تلگرامی یا دیگر موارد مشابه به اطلاع مخاطبان می رسانند؛ تنها کافی است تا شما به عنوان یک سفارش دهنده، تولید کننده مورد نظرخود را پیدا کنید و با آنها تماس بگیرید و درخواست نمونه سررسید 99 را ثبت کنید. برخی از تولید کنندگان سررسید، مانند واحد سالنامه برگ، نمونه های خود را به صورت امانی در اختیار شما قرار می دهند تا بتوانید مدل مورد نظر خود را از نزدیک مشاهده و لمس کرده و با اطمینان کامل، سفارش خود را ثبت کنید.

البته به شما پیشنهاد می کنیم، چنانچه مدل خاصی از یک سررسید را می پسندید، فقط نمونه همان سررسید را دریافت کنید. وجود نمونه های زیاد باعث سردرگمی شما شده و انتخاب را برایتان مشکل خواهد کرد.

اقدامات اولیه ثبت سفارش

پس از بررسی نمونه های ارسالی توسط تولید کنندگان و انتخاب یک یا چند گزینه، می توانید جهت دریافت مشاوره خرید با تولید کننده مورد نظرخود تماس بگیرید. اگر قصد اختصاصی سازی سررسید خود را دارید در این مرحله با کارشناسان فروش در میان بگذارید. پس از تایید پیش فاکتورو پرداخت بخشی از مبلغ، سفارش شما ثبت خواهد شد و به بخش طراحی و در نهایت تولید ارجاع می گردد.

انواع سررسید قابل سفارش

تولید کنندگان سررسید ، هرساله اقدام به طراحی و تولید سررسیدهای عمومی و اختصاصی می کنند، معمولا تنها خدماتی که به سررسید های عمومی می توان اضافه نمود؛ طلا کوب، داغکوب و یا لیزر روی پلاک (در صورت وجود) به نام شرکت یا برند سفارش دهنده می باشد.

سررسید اختصاصی

سررسید اختصاصی سررسیدی است که در صورتی که تیراژ سفارشی شما از حدی بالاتر باشد می تواند با ویژگی ها و مشخصات مورد نظرشما طراحی و تولید شود. این سررسید می تواند دارای ابعاد، جلد، رنگ، طراحی و… مطابق خواسته شما باشد؛ لت گلاسه، ترام، آستر بدرقه، حکاکی لیزر و چاپ اختصاصی جلد از جمله مواردی است که در واحد سالنامه برگ شما می توانید متناسب با سلیقه خود، آنها را تغییرداده و به سررسید خود اضافه کنید.

شما می توانید جهت آشنایی بیشتر با نکات مهم در این زمینه، مقالات مربوط به اختصاصی سازی سررسید را مطالعه نمایید.

تولید و تحویل به موقع سررسید

پس از پایان طراحی و تایید سفارش دهنده، سفارشات وارد مرحله ی تولید شده اند و پس ازطی کردن روند تولید در اختیار مشتریان قرار می گیرند.

واحد سالنامه برگ جز تولید کنندگانی است که این امکان را برای سفارش دهندگان فراهم کرده تا در صورت تمایل چند نمونه از سفارشات را برای مشتری ارسال کند و در صورت تایید و مشابه بودن با نمونه ی درخواستی، باقی سفارشات نیز ارسال گردد.

دریافت به موقع سفارشات یکی از اصلی ترین دغدغه های سفارش دهندگان سررسید می باشد؛ زمان تحویل سفارشات بسته به تیراژ، اختصاصی یا عمومی بودن سررسید بین 30 تا 45 روز می باشد. بخشی از مشکلات تحویل دیرهنگام سررسید، ناشی ازعدم توانایی تولید کننده است، اما بخشی از آن نیزبه دلیل تاخیر در مدت زمان ثبت سفارش توسط سفارش دهنده  می باشد.

افزایش قیمت ها و کاهش گزینه های انتخابی از اصلی ترین مشکلاتی است که ممکن است درصورت تاخیر درثبت سفارشات توسط سفارش دهنده به وجود آید؛ چرا که با نزدیک شدن به پایان سال و افزایش تقاضا قیمت کاغذ، پارچه (جلد)، خدمات چاپی و سایر موارد و ملزومات تولید سررسید سیر صعودی خواهد داشت. همچنین ممکن است، انبار اغلب تولید کنندگان سررسید در روزهای پایانی سال ازبرخی تولیدات خالی شود و سفارشات مربوط به آن مدل پذیرفته نشود.

پاسخی بگذارید

آدرس ایمیل شما به صورت عمومی نمایش داده نخواهد شد. فیلد های الزامی با علامت * نشانه گذاری شده اند.

ارسال نظر