نکات سفارش سررسیدسررسید و سالنامهسفارش سررسید 1400

هر چقدر به پایان سال و آغاز سال جدید نزدیک تر می شویم افراد بیشتری برای سفارش هدایای تبلیغاتی خود اقدام می کنند. چرا که بهترین زمان و موقعیت برای سفارش هدایای تبلیغاتی 6 ماه دوم سال است. اما برای رسیدن به هدف اصلی که همان تبلیغات موثر است باید به چه نکاتی توجه کنیم و چه زمانی بهترین فرصت برای سفارش سررسید 1400 خواهد بود؟ در این مطلب با ما همراه باشید تا ضمن پاسخ به این پرسش، ویژگی ها و خصوصیات یک سفارش سالنامه موثر برای سال 1400 را بررسی کنیم.

سفارش سررسید 1400

نکته بسیار مهم در رابطه با سفارش هدایای تبلیغاتی مانند سررسید، ارائه آن در زمان درست است که کارایی خود را برای یک مدت زمان حداقل یکساله نزد مخاطب حفظ کند. با توجه به این نکته اغلب سفارش دهنده های سررسید و هدایای تبلیغاتی در نزدیکی سال نو برای انتخاب و سفارش هدایای تبلیغاتی خود اقدام می کنند که همین موضوع موجب ایجاد شلوغی در صف چاپخانه ها و تولید کنندگان این محصولات می شود. اگر تمایل داشته باشید که سفارش خود را در اسرع وقت و بدون تاخیر و همچنین با یک کیفیت مطلوب تحویل بگیرید و در زمان درست آن را ارائه دهید باید زمانی سفارش خود را ثبت کنید که هنوز به شلوغی نزدیک سال نو نرسیده باشید. همچنین تولیدکنندگان نیز با مواجه شدن در این موقعیت دچار اضطراب تحویل به موقع سفارشات خواهند بود و یک اتفاق غیر منتظره می تواند برای انها ضرر مالی قابل توجهی داشته باشد و زمان تحویل سفارش نیز برای سفارش دهنده به تاخیر بیافتد. بنابراین برای جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه های دو طرف باید در زمان مناسب سفارش خود را ثبت کنید.

اما بهترین زمان سفارش سررسید 1400 چه زمانی است؟

سررسیدها و سالنامه های سال جدید اغلب با تاریخ و بر اساس تقویم سال جدید طراحی و تولید می شوند. بنابراین زمان اعلام تقویم رسمی سال جدید در طراحی و تولید این محصولات نقش کلیدی دارد. تقویم هر سال را وزارت ارشاد با توجه به مناسبت ها و رویدادهای سال جدید و تغییراتی که در روزهای تقویم ایجاد می شود در اواخر آبان ماه تنظیم می کند و در دسترس عموم قرار می دهد. تولیدکنندگان سررسید با گرفتن مجوزات لازم جهت چاپ و نشر تقویم سال جدید می توانند کار خود را در زمینه تولید محصولات تبلیغاتی مربوط به تاریخ و تقویم جدید آغاز کنند. به همین علت است که بهترین زمان برای سفارش سررسید و سالنامه 1400 می تواند از پایان آبان ماه 1400 آغاز شود.

مزایای سفارش سالنامه در زمان مناسب چیست؟

از مزایای دیگر سفارش سالنامه در زمان مناسب می توان به استفاده کردن از آپشن های مختلفی اشاره کرد. به عنوان مثال شما می توانید از یک جلد یا طراحی دلخواه خودتان استفاده کنید و طراحان فرصت کافی برای طراحی آن را خواهند داشت. بسیاری از عناصر وجود دارند که می توانند سفارش شما را از دیگر رقبا متمایز کنند. به همین علت است که شما می توانید با در اختیار داشتن زمان کافی به تک تک این عناصر فکر کرده و مطابق با نیاز و سلیقه خودتان آن را سفارش دهید. تولیدکنندگان نیز فرصت کافی برای رسیدگی به درخواست شما را خواهند داشت. از این عناصر مختلف می توان به طراحی جلد، لت های میانی، آستر بدرقه و صفحات داخلی، انتخاب نوع خاصی از پوشش روی جلد، درج لوگو به روش های مختلف بر روی جلد و صفحات داخلی، انتخاب جنس، رنگ و وزن کاغذ، تهیه روبان با آویز فلزی که لوگو شما بر روی آن حک شده و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد.

از دیگر مزیت های سفارش سررسید در زمان مناسب، تحویل به موقع سررسید به دست مشتری است. همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم، ارائه هدایای تبلیغاتی سال نو به دست مخاطب باید به موقع انجام شود در غیر این صورت می تواند کارایی خود را از دست داده و یک فرصت خاص در بازاریابی و ایجاد برندینگ را از سفارش دهنده بگیرد.

زمان مناسب چاپ سررسید بر اساس نوع سفارش

سفارش های مشتری به تواند به چند صورت مختلف ثبت شود که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. انواع سفارشات عبارتند از:

سفارشات با تیراژ پایین یا متوسط : شاید به دلیل پایین بودن حجم سفارشتان به این فکر کنید که زمان کافی برای تولید سفارش شما وجود دارد اما باید توجه داشته باشید که با توجه به حجم بالای سفارشات با تیراژ بالا در روزهای پایانی سال، ممکن است عناصر مختلف انتخابی شما تمام شده و مجبور شوید از جنس و کیفیتی متفاوت با نیاز و سلیقه خود استفاده کنید.

سفارشات در حجم و تیراژ بالا : همانطور که در بالا اشاره کردیم، وزارت فرهنگ و ارشاد از اواخر آبان ماه تقویم رسمی سال جدید را اعلام خواهد کرد اما در اغلب سازمان ها و مراکز رسمی، قبل از این تاریخ شروع به انتخاب و تهیه عناصر مختلف سررسید می کنند و بعد از اعلام تقویم رسمی کار طراحی صفحات داخلی را شروع خواهد کرد که فرصت و زمان کافی برای تمرکز بر روی این عناصر را ایجاد خواهد کرد. سفارش دهنده های دیگر نیز می توانند از این راه برای پیشبرد سفارشات خود استفاده کنند تا به طور موثر به اهداف تبلیغاتی خود برسند.

سفارش سالنامه اختصاصی 1400 : سررسیدهای اختصاصی اغلب با متریال و موادی تولید می شوند که به صورت کاملا اختصاصی طراحی شده و سفارش داده می شوند. به همین دلیل باید زمان و وقت بیشتری برای سفارش و طراحی آن بگذارید. شما به صورت اختصاصی می توانید در هر کدام از بخش های سررسید لوگو و برند خود را حک کنید. فراموش نکنید سفارش به موقع موجب کاهش قیمت و افزایش کیفیت محصول می شود زیرا فرصت بیشتری برای انتخاب عناصر قیمت مناسب و بهره گیری از تخفیفات خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما به صورت عمومی نمایش داده نخواهد شد. فیلد های الزامی با علامت * نشانه گذاری شده اند.

ارسال نظر