سررسید 99 و سالنامه 99قیمت سررسید 99

سررسید یا سالنامه همان دفتر یادداشت روزانه است با این تفاوت که تمام صفحات آن به صورت روز شما دارای تقویم و تاریخ است که به فرد کمک می کند برنامه های شخصی و شغلی خود را به صورت منظم در این دفترچه یادداشت کند. سالنامه یا سررسیدها بسیار پر طرفدار هستند و همچنین از محبوب ترین هدایای تبلیغاتی نیز محسوب می شوند. شاید به همین علت است که مدیران شرکت ها و صاحبین مشاغل هر ساله نزدیک سال نو به فکر سفارش و ارائه این محصول تبلیغاتی هستند و این فرصت را که بتوانند مدت طولانی جلوی چشم مخاطب باشند را به راحتی از دست نمی دهند. اما مهم ترین فاکتور در هنگام سفارش سررسید یا سالنامه، تعیین بودجه و انجام سفارش بر اساس بودجه تعیین شده است. قیمت سررسید یکی از مهم ترین عوامل در سفارش شما محسوب می شود. تولیدکنندگان بر اساس معیارهای مختلفی می توانند قیمت گذاری را انجام داد. سررسیدها را می توان بر اساس خصوصیات مختلف دسته بندی کرد که هر کدام از این خصوصیات می توانند بر قیمت سررسید 99 تاثیرگزار باشند. از خصوصیات مختلف سررسیدها می توان به نوع جلد، صحافی، ابعاد و اندازه، جنس کاغذ و … اشاره کرد.

قیمت سررسید 99

بخش اول شامل صفحات اولیه یا همان مقدمه سررسید است. صفحاتی مقدماتی از متن اعلامی جزئیات زمانی سال نو، متن یا عکس های تبلیغاتی سفارش دهنده یا تصاویر زیبا و جذاب برای جلب توجه مخاطب می شود.

بخش دوم سررسیدها را صفحات داخلی آن تشکیل می دهد. در صفحات داخلی تاریخ هر 365 روز سال، رویدادها و مناسب ها و تعطیلات اخر هفته یا مناسبتی درج می شود. بنابر نیاز و سلیقه سفارش دهنده می توان از عناصر دیگری نیز در طراحی صفحات داخلی سررسید استفاده کرد.

بخش سوم یا آخر سررسید را به اعلام اطلاعات ضروری مانند شماره تماس ها، واحدهای اندازه گیری، برگه هی یادداشت و برگه های درج شماره تلف اختصاص می دهند.

آنچه در این سه بخش می تواند در قیمت گذاری نهایی تاثیرگزار باشد طراحی اختصاصی و خارج از قالب های معمولی است. به عنوان مثال شما می توانید برای صرفه جویی در هزینه ها از قالب های آماده استفاده کنید و اگر از لحاظ منابع مالی محدودیتی ندارید این بخش ها را به صورت کاملا اختصاصی طراحی کنید.

تاثیر جلد بر قیمت سررسید 99

جلدها معمولا مقوا یا کاغذهای چند لایه سخت و مقاومی هستند که توسط یک متریال پوشیده می شوند. این روکش های مختلف بر اساس جنس و نوع مقاومتی که دارند قیمت گذاری می شوند. به عنوان مثال: روکش های چرم طبیعی و چرم مصنوعی، روکش گالینگور، روکش سلفونی، روکش جیر و اشبالت و …

جلد چرم طبیعی را می توان از گران ترین جلدهای سررسید دانست و اغلب اوقات برای سفارش های اختصاصی و تیراژ پایین استفاده می شود.

جلد گالینگور با داشتن سختی و مقاومت بالایی که دارد اغلب برای سررسیدهای قطور مورد استفاده قرار می گیرد و جنس آن از پارچه یا مقوای سخت است.

جلد چرم مصنوعی نسبت به روکش های دیگر گران تر و نسبت به روکش چرم طبیعی ارزان تر است. این نوع جلد از تنوع رنگی بالایی برخوردار است و این ویژگی توجه بسیاری از افراد را به خود جلب می کند.

جلد سلفونی را می توان ارزان ترین و مقرون به صرفه ترین نوع جلد دانست که با استفاده از کاغذهای چند لایه یا مقوا به همراه یک روکش سلفوتی تهیه می شوند.

جلد جیر و اشبالت نیز از جمله روکش های چرم مصنوعی هستند که بر اساس کیفیتشان قیمت گذاری می شوند.

تاثیر صحافی بر قیمت سررسید 99

همچنین سررسیدها را می توان با صحافی های مختلف تولید کرد که از جمله این صحافی ها می توان به صحافی دوردوخت، فنری، کلاسوری و چسبی اشاره کرد.

هر کدام از این صحافی ها بر اساس خصوصیاتی که ارائه می دهند دارای استحکام و مقاومت خاص خود هستند و بر همین اساس قیمت گذاری می شوند. فراموش نکنید سررسیدی که صفحاتش از هم جدا شده باشد مدت زیادی نزد مخاطب شما نمی ماند. بنابراین بهتر است از یک صحافی با کیفیت در سفارش سررسید خود استفاده کنید تا مدت زمان طولانی تری بکار گرفته شود.

تاثیر قطع بر قیمت سررسید 99

ابعاد و اندازه های مختلف سررسید می تواند بر اساس نیاز مخاطب و سلیقه شما تعیین شود. ابعاد و اندازه های مختلفی مانند وزیری، اروپایی، پالتویی، رقعی، رحلی، جیبی و … وجود دارد که شما می توانید بر اساس بودجه خود یک اندازه را سفارش دهید. مطمئنا قطع های بزرگتر، هزینه بیشتری نیز دارند.

تاثیر نوع کاغذ بر قیمت سررسید 99

از مهم ترین مراحل در سفارش و تولید سررسید 99 می توان به نوع کاغذ و کیفیت آن اشاره کرد. شما می توانید کاغذها را در گرماژ های مختلف و همچنین رنگ کرم و سفید سفارش دهید. کاغذها در جنس های مختلف مانند تحریر و گلاسه آماده می شوند. کاغذ نیز یکی از فاکتورهای مهم در کارایی سررسید محسوب می شود بنابراین ما پیشنهاد می کنیم که از کاعذهای با کیفیت در سفارش خود استفاده کنید. کاغذ کرم معمولا هزینه بیشتری داشته و گرماژ بیشتر کاغذ موجب افزایش هزینه سالنامه نیز می شود.

تاثیر درج لوگو بر قیمت سررسید

برای درج لوگو و نام تجاری خود بر روی سررسیدها می توانید از روش های مختلفی استفاده کنید. برخی از این روش ها منحصرا برای یک نوع خاصی از جلدها استفاده می شود. از جمله روش های درج لوگو بر روی سررسید می توان به طلاکوب، داغکوب، نقره کوب، چاپ سیلک و غیره اشاره کرد. این لوگو یا آرم تجاری در مبحث ارائه هدایای تبلیغاتی بسیار مهم حائز اهمیت است. به غیر از این موارد می توانید لوگوی خود را برروی پلاک روی سررسید حک کنید. تمامی این موارد قیمت های مختلفی دارند که تاثیر مستقیمی بر قیمت سررسید دارد.

تاثیر چاپ اختصاصی بر هزینه سالنامه

برای ارائه روش های تاثیرگذارتر در بحث هدایای تبلیغاتی می توانید از طراحی های اختصاصی در تمامی صفحات سررسید سفارشی خود استفاده کنید. به عنوان مثال لوگو و ارم تجاری خود را در تمامی صفحات داخلی سررسید درج کنید. استفاده از لت های تبلیغاتی نیز یکی از گزینه هایی است که می تواند با توجه به بودجه شما به سفارشتان اضافه شود. این لت ها می توانند در ابتدا یا انتهای سررسید شما قرار بگیرند. بر روی این لت های نیز می تواندی از طراحی های اختصاصی در رابطه با معرفی برند خود استفاده کنید. تعداد صفحات این لت ها تاثیر مستقیمی بر قیمت سررسید دارد.

پاسخی بگذارید

آدرس ایمیل شما به صورت عمومی نمایش داده نخواهد شد. فیلد های الزامی با علامت * نشانه گذاری شده اند.

ارسال نظر