مقالات تخصصی ویژه همکارانسررسید و سالنامهسررسید ارگانایزر

ارگانایزر نوعی از سررسید است که به آن مدیریتی و مدیران هم می گویند. جلد این سررسید از نوع مرغوب استفاده می شود و معمولا 4 تکه هستند. جنس جلد ارگانایزر از انواع چرم می باشد. تفاوت این سررسید با باقی سررسید ها در جلد و صحافی آن می باشد. این سررسید به نسبت گران تر است و در جعبه های لاکچری عرضه می شود. همچنین نوع کاغذ استفاده شده در این سررسید کاغذ کرم یا سفید اعلا می باشد.

ارگانایزر چیست؟

ابعاد سررسید ارگانایزر 18 در 25 می باشد. ممکن است نسبت به جلدشان بزرگ به نظر برسند ولی از لحاظ داخله سررسید به اندازه سررسید وزیری می باشند. تفاوت ارگانایزر و وزیری در صحافی آن هاست که وزیری با چسب و دوخت انجام می شود و ارگانایزر به صورت کلاسوری صحافی می شود. می توانید در ارگانایزر جای اکسسوری و وسایل حتی ماشین حساب و لوازم تحریر را طراحی کنید.

همان طور که گفته شد برای جلد سررسید ارگانایزر از چرم های مرغوب استفاده می شود و برای بسته شدن این سررسید می توان از مگنت، قفل و کش استفاده کرد. به دلیل کلاسوری بودن برگه های این سررسید می توان از جلد آن در سال بعد استفاده کرد و فقط برگه های آن را عوض کنید. مثل بقیه سررسید ها شما می توانید روی ارگانایزر از خدمت پس از چاپ استفاده کنید. می توانید برای سررسید ارگاینزر از لت های رنگی برای اول یا آخر سررسید استفاده کنید.

نکات سررسید ارگانایزر

به خاطر ویژگی هایی که سررسید ارگانایزر دارد شما می توانید به صورت اختصاصی آن را تهیه و طراحی کنید. علاوه بر سررسید مدیران به آن سررسید سازمانی هم می گویند چون به بهترین نحو معرف شرکت و سازمان شماست و می توانید برای هدیه به کارمندان خود از آن استفاده کنید.

می توان لوگو یا نام شرکت را با لیزر و داغکوب روی سررسید حک کرد. همان طور که گفته شد جلد سررسید ارگانایزر از چرم یا جیر است. درون جلد سررسید جایی برای کارت ویزیت، لوازم اداری و برگه یادداشت طراحی شده است.

ارگانایزر هدیه بسیار خوبی است زیرا در جعبه های نفیسی ارائه می شود، چه مشتریان و چه کارمندان شما را جذب می کند. ارگانایزر کار تقویم و یادداشت را با هم انجام می دهد و نسبت به قیمت تقریبا بالای آن، طرفداران خاص خود را دارد. یکی از بهترین مزایای ارگانایزر این است که چندین امکانات را همزمان به شما می دهد، می توانید در عین حال از تقویم ارگانایزر، سررسید و جاهایی که برای وسایل طراحی شده است استفاده کنید.

چه کاغذی برای ارگانایزر استفاده کنیم؟

کاغذ سفید: رایج ترین نوع کاغذ برای سررسید کاغذ سفید است که معمولا از کاغذ 70 گرم برای سررسید استفاده می شود.

کاغذ کرم: این کاغذ از کشورهای اندونزی و چین وارد می شوند. کاغذ کرم اندونزی یکی از مرغوب ترین کاغذ ها است. استفاده از کاغذ کرم در سررسید باعث می شود شیک تر به نظر برسد. کاغذ های اندونزی نسبت به کاغذ های چینی از کیفیت بالاتری برخوردار هستند و حتی زمانی که آن ها را لمس کنید متوجه این تفاوت خواهید شد.

کاغذ گلاسه: معمولا از کاغذ گلاسه برای لت های رنگی اول سررسید استفاده می شود. با توجه به سلیقه مخاطب می توان این نوع کاغذ را تغییر داد و از کاغذ تحریر به جای گلاسه استفاده کرد.

سررسید ارگانایزرویژگی سررسید ارگانایزر

چندین عامل روی شیک به نظر رسیدن سررسید مدیریتی تاثیر دارند که در ادامه جلد، لت رنگی و جعبه آن را با هم بررسی می کنیم.

جلد سررسید: همان طور که گفته شد جلدهای سررسید با قفل یا مگنت طراحی می شوند که باعث زیباتر شدن آن می شود. به دلیل اینکه جنس اکثر جلد ارگانایزرها ترمو می باشد و داغی پذیری بالایی دارد باعث زیبا تر شدن و جلوه ی بیشتر سررسید می شود.

لت رنگی با گرماژ بالا: در سررسید مدیریتی می توان از لت گلاسه رنگی با گرماژ بالا و طراحی دلخواه خود استفاده کنید. در لت گلاسه خود می توانید از طرح های مربوط به طبیعت، طرح های مینیاتوری یا مکان های تاریخی استفاده کنید.

جعبه سررسید ارگانایزر: چون ارگانایزر به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده می شود و شما می توانید در یک جعبه که شامل اقلام دیگری هم باشد آن را هدیه دهید، از جعبه ها و بسته بندی های لاکچری برای این سررسید استفاده می شه. این موضوع باعث تاثیر بیشتر در ذهن مخاطب می شه.

اختصاصی کردن سررسید ارگانایزر

برای چاپ سررسید یک سری خدمات معمول وجود دارد که شما در صورت اختصاصی کردن سررسید می توانید همه ی آن ها را تغییر دهید و مطابق سلیقه خود آن را سفارش دهید تا برای شما طراحی و چاپ شود. در ادامه به چند نمونه از خدماتی که شما در صورت اختصاصی کردن می توانید آن را تغییر دهید می پردازیم.

لت گذاری: شما می توانید تعداد لت های سررسید خود را کم یا زیاد کنید.

طراحی صفحات: طراحی صفحات داخله خود را می توانید تغییر دهید. حتی خط های سررسید را تغییر دهید، از لوگوی خود در صفحات استفاده کنید و یا در هر صفحه متن، شعار یا اشعار مورد نظر خود را بنویسید.

ست مدیریتی

این ست مجموعه ای از وسایل کاربردی، خاص و ویژه است. ست مدیریتی برای هدیه دادن بسیار مناسب است. سررسید مدیران بخشی از این ست است. شما می توانید با توجه به تنوع بالای اقلام، می توانید مطابق سلیقه خود آیتم های موجود در ست را انتخاب کنید. ست مدیریتی شامل روان نویس، کیف پول، جا کارتی، پاور بانک و فلش و سررسید است. این ست در یک جعبه ی خاص و زیبا ارائه می شود و شما می توانید برای تاثیر بیشتر لوگوی خود را روی آن لیزر کنید.

سخن آخر: ست مدیریتی باعث زیبا تر شدن میز کار شما می شود. ارگانایزر که نام های مختلفی مثل سررسید مدیریتی، نفیس و مدیران دارد. یکی از بهترین انتخاب ها برای تبلیغات و هدیه دادن است. ارگانایزر با توجه به قیمت نسبتا بالا، طرفداران خود را دارد. سررسید ارگانایزر جای کارت، خودکار، تبلت و … را در خود دارد و همراه جعبه و جلد نفیسی که دارد بهترین ابزار برای تبلیغ و بازاریابی برای مجموعه شماست. از سررسید ارگانایزر در ست های مدیریتی هم استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما به صورت عمومی نمایش داده نخواهد شد. فیلد های الزامی با علامت * نشانه گذاری شده اند.

27 − = 19

ارسال نظر