سررسید اختصاصی 99

یکی از دلایل مهمی که سررسید را در جایگاه یک هدیه تبلیغاتی مناسب قرار می دهد، استفاده از آن در طول یکسال است؛ همین نکته باعث می شود که شرکت ها با اختصاصی کردن سررسید از این تبلیغات موثر استفاده کرده و برند خود را در ذهن مشتری ماندگار کنند. امروزه با افزایش بی سابقه قیمت هدایای تبلیغاتی همچنان میتوان روی سررسید اختصاصی 99 بعنوان یک هدیه مقرون به صرفه حساب باز کرد. سررسید اختصاصی 99 دفترچه یادداشتی است که  تقویم روز و تاریخ را دارا می باشد، صفحات داخلی شامل مناسبت هایی است که بنا بر تصمیماتی اتخاذ شده اند تا یاد و خاطره حوادث، اتفاقات مهم و دستاوردهای ویژه زنده نگه داشته شود.

درصفحات و یا انتهای سررسید 99 می توان اطلاعات مهم و کاربردی را اضافه نمود که هر شرکت یا مجموعه با توجه به نیاز مشتریان خود و هدفی که دارد این اطلاعات را چاپ می نماید. جداول مهندسی، احادیث مذهبی، اطلاعات کشاورزی، سخن بزرگان و تلفن های ضروری و عناوین دیگر از جمله این اطلاعات هستند. عناوین مختلفی از سررسید های اختصاصی در طی سالیان اخیر به چاپ رسیده است که می توان به سررسید های مهندسی، سررسیدهای مدیران، سررسید های دستیار، سررسیدهای آموزشی، سررسیدهای پزشکی، سررسیدهای تعیین وقت بیمار، سررسید های ورزشی و… را نام برد.

شرکت های تولیدی سررسید هرساله اقدام به تولید دو مدل سررسید (یکی عمومی و دیگری اختصاصی) می کنند که معمولا سررسید عمومی در تیراژ های بالا چاپ گردیده و آماده می باشد، تنها خدماتی که می توان به این مدل از سررسید ها اضافه نمود، چاپ داغکوب و طلاکوب و یا لیزر پلاک چسبیده شده روی سررسید (در صورت وجود) بنام مجموعه سفارش دهنده می باشد.

 

جعبه سررسید اروپایی ماربل

سررسید اختصاصی 99

سررسید های اختصاصی 99 که بسته به میزان و نوع خدمات و تیراژی که سفارش داده می شود، توسط تولید کنندگان قابل ارائه خواهد بود، در تولید اختصاصی نوع جلد، نوع کاغذ، تعداد صفحات، سایز سررسید، طراحی لت های تبلیغاتی و در مواردی طراحی داخلی صفحات سررسید نیز طبق سفارش مشتری قابلیت اختصاصی شدن دارد که به طور اجمالی به توضیح برخی موارد می پردازیم:

 

لت گلاسه

پر طرفدار ترین و عمومی ترین روش برای اختصاصی کردن سررسید، چاپ لت گلاسه در صفحات متعدد است. توصیه می شود که طراحی لت گلاسه را خیلی شلوغ نکرده و بیشتر از عکس ها و زیبایی های بصری استفاده کنید. لت گلاسه را می توان در ابتدا، انتها و یا حتی بین صفحات اضافه نمود. البته با توجه به اینکه واحد سالنامه برگ از صحافی تمام اتوماتیک برای سررسید های خود استفاده می کند، امکان اضافه کردن لت ها در بین صفحات وجود ندارد و تنها می توان در ابتدا و انتهای سررسید لت اضافه کرد.

 

ترام

استفاده از ترام یا همان درج لوگو یا شعار تبلیغاتی در تمام صفحات سررسید نیز یکی از موارد اختصاصی نمودن سررسید است؛ غالبا برای مقرون به صرفه شدن هزینه چاپ از چاپ تکرنگ و دو رنگ استفاده می شود اما تا چاپ 4 رنگ نیز می توان ترام را چاپ نمود.

 

چاپ آستر بدرقه

آستر بدرقه در واقع صفحات داخلی را به جلد متصل می کند و عموما از کاغذ های گرم بالا تهیه می گردد که توانایی تحمل وزن سررسید را داشته و پاره نشود. این مهم ترین و کلیدی ترین نکته در بالا بردن کیفیت آستر بدرقه است. شما می توانید با چاپ لوگوی خود در صفحه ورودی سررسید اختصاصی تان، زیبایی و اثر بخشی تبلیغات خود را دو چندان کنید. چاپ تکرنگ و طلاکوب از جمله گزینه های اختصاصی کردن آستر می باشد.

 

چاپ داغکوب و حکاکی لیزر

بر روی جلد سررسید می توان از خدمات داغکوب (عموما برای سررسید های چرمی و مخصوصا ترمو)، طلاکوب و یا در صورت وجود پلاک فلزی از حکاکی لیزری برای درج لوگو یا اطلاعات استفاده کنید. این روش یکی از رایج ترین و به صرفه ترین راه ها برای اختصاصی کردن سررسید بشمار می رود.

 

چاپ اختصاصی جلد

گاهی اوقات سفارش دهنده سررسیدی نیاز دارد که جلد آن مطابق با خواسته های او طراحی شده باشد؛ در این حالت، بهترین پیشنهاد می تواند استفاده از سررسید سلفونی می باشد. چاپ جلد در سررسید های سلفونی امکان پذیر است و می توانید با چاپ 4 رنگ جلد سررسید را بصورت اختصاصی در آورید.

با ذکر منبع در هنگام انتشار دوباره ، به حقوق نگارندگان آن احترام بگذارید.

contact-bargcalendar
calendar-order-b

پاسخی بگذارید

آدرس ایمیل شما به صورت عمومی نمایش داده نخواهد شد. فیلد های الزامی با علامت * نشانه گذاری شده اند.

ارسال نظر