سررسید 99 و سالنامه 99خرید سررسید سالنامه و تقویم رومیزی

در فرآیند بی پایان جذب مشتری به سمت تجارت، قرار گرفتن در معرض تکرار یک ضرورت مطلق برای رشد هر شغلی محسوب می شود. چگونه می توانید بدون صرف هزینه بسیار، تجارت خود را به طور مداوم در مقابل دید مشتری نگه دارید؟ ساده است! کافیست به این مسئله فکر کنید که مشتری شما به طور روزمره با چه نوع محصولاتی در ارتباط خواهد بود؟ دیدن برند تجاری شما، در محصولی که به صورت روزانه از آن استفاده می کنند، بدون اینکه فرد را آزار دهد، پیام تبلیغاتی شما را تقویت می کند. یکی از قدرتمندترین ابزارهای بازاریابی در هر نوع مشاغل، استفاده از محصولات و هدایای تبلیغاتی سفارشی است. برای مثال شما می توانید با صرف کمترین هزینه، و با سفارش و خرید سررسید و سالنامه یا تقویم رومیزی و یا هر هدیه تبلیغاتی دیگر، در معرض دید مخاطب خود قرار بگیرید. همچنین شما با برطرف کردن یکی از نیازهای مشتری، دید آنها را نسبت به شرکت و برند تجاری خود بهبود ببخشید و مثبت کنید. به این دلیل که تعداد زیادی از افراد که محصولات تبلیغاتی دریافت می کنند از آنها در زندگی روزمره خود استفاده می کنند.

چرا استفاده از هدایای تبلیغاتی بسیار تاثیرگزار است؟

کارت های ویزیت، آگهی ها و کاتالوگ ها به عنوان یک استاندارد صنعتی در تلاش برای ارتقاء مشاغل و محصولات شما بوده اند. اما متأسفانه، آنها به راحتی دور ریخته می شوند. کمتر احتمال دارد که مخاطب کالایی را که در زندگی روزمره خود استفاده می کند را دور بیندازد و هنگامی که آن کالا شامل برند تجاری شما باشد، تبدیل به یک دستور العمل برای موفقیت شما خواهد شد. این ویژگی می تواند هدایای تبلیغاتی را در عرصه بازاریابی تجاری بسیار قدرتمندتر کند.

بسیاری از مشاغل این تصور را ندارند که محصولات تبلیغاتی واقعاً می توانند به برندسازی کسب و کارشان کمک کند و بتوانند یک مکمل عالی برای بسیاری از مشاغل باشند. بسیاری از آنها نمی دانند که محصولات تبلیغاتی می توانند به یک برند تجاری کمک کنند و می توانند مکمل خوبی برای شما باشند. هدایای تبلیغاتی برای مدت طولانی نگه داشته می شوند و این امر به برندسازی کسب و کار شما  کمک می کند. در حقیقت، مطالعات نشان داده است كه بسیاری از افراد محصولات تبلیغاتی را به طور میانگین یك سال یا بیشتر نگه می دارند. این امر نه تنها موجب افزایش آگاهی شخصی که کالای تبلیغاتی را دریافت می کند، می شود بلکه بر روی افرادی که با گیرنده در تماس هستند یا آنها را با استفاده از محصول می بیند نیز تاثیرگزار است.

هدایای تبلیغاتی به عنوان استراتژی بازاریابی

محصولات تبلیغاتی، با نام و یا لوگو شرکت شما باید به عنوان یک سرمایه گذاری و بخشی از بودجه بازاریابی در نظر گرفته شود. دادن هدایای تبلیغاتی به مشتریان فعلی و بالقوه می تواند شما را در امر برندسازی یاری کند، نظر مخاطب را درباره شرکت شما بهبود بخشد، به شما کمک کند محصولات یا خدمات خود را در ذهن مخاطب ماندگار کنید، باعث می شود که آنها بتوانند از شما خرید بیشتری داشته باشند و نسبت به سایر اشکال بازاریابی ارزان تر و موثرتر هستند.

محصولات تبلیغاتی نظر مشتریان نسبت به شرکت شما را بهبود می بخشد و احتمال خرید آنها را بیشتر می کند. اغلب افراد دوست دارند چیزی را به صورت رایگان دریافت کنند. هنگامی که محصول تبلیغاتی را نگه می دارند و از آن استفاده می کنند، بیشتر با نام تجاری شما آشنا می شوند و بنابراین احتمال خرید دوباره آنها از شما بیشتر خواهد شد. کالاهای تبلیغاتی به گیرندگان کمک می کند تا با محصولات یا خدمتی که ارائه می دهید آشنا شوند و در هنگام نیاز به سمت شما کشیده خواهند شد.

انتخاب گسترده ای از محصولات تبلیغاتی در دسترس است

انواع بسیار متنوعی از محصولات تبلیغاتی مختلف وجود دارد. در حال حاضر محصولات مختلف بسیاری وجود دارد، شما می توانید محصولاتی را انتخاب کنید که نماینده شرکت شما باشد و به برند شما مربوط باشد.  می توان از انواع این هدایای تبلیغاتی تاثیرگزار به سررسید یا سالنامه و همچنین تقویم رومیزی اشاره کرد که جزو پرکاربردترین و محبوب ترین هدایای تبلیغاتی هستند. همچنین می توانید برای انتخاب و تهیه هدایای تبلیغاتی خود خلاقیت به خرج داده و از محصولات خاص و جدید نیز استفاده کنید. مضامین مختلف شرکت می تواند از طریق محصولات تبلیغاتی ارتقا یابد. به عنوان مثال، شرکت های بیمه ای که می خواهند از مشتریان خود محافظت کنند، می توانند محصولات ایمنی تبلیغاتی را ارائه دهند. یک شرکت مسافرتی ممکن است محصولات تبلیغاتی مرتبط با مسافرت را ارائه دهد. شرکت هایی که می خواهند نشان دهند که به محیط زیست اهمیت می دهند می توانند هدایای تبلیغاتی قابل بازیافت هدیه دهند.

خرید سررسید و تقویم رومیزی به عنوان هدایای تبلیغاتی

سررسید و تقویم رومیزی جزء کارآمدترین انواع هدایای تبلیغاتی هستند. چراکه تقریبا تمام افراد در خانه و محل کار خود به یک سررسید و تقویم رومیزی احتیاج دارند. همچنین بسیار مقرون به صرفه بوده و بستر بسیار مناسبی برای تبلیغات فراهم می کند. واحد سالنامه برگ یکی از تولید کننده های سررسید است که با تجربه 15 ساله خود توانسته سررسیدهایی مرغوب با بهترین و منطقی ترین قیمت های موجود در بازار ارائه کند.

بازاریابی محصول تبلیغاتی هزینه کمتری نسبت به سایر تبلیغات دارد

بازاریابی می تواند یک پیشنهاد گران قیمت به خصوص هنگام استفاده از راه های تبلیغاتی معمولی، مانند رسانه های جمعی باشد و بازده مناسبی را نیز ایجاد نمی کند. سرمایه گذاری در زمینه هدایای تبلیغاتی می تواند بازده بیشتری نسبت به سرمایه گذاری در انواع تبلیغات دیگر به همراه آورد. انواع دیگر بازاریابی مانند تبلیغات رادیویی و تلویزیونی به راحتی فراموش می شوند. وقتی شخصی می بیند که یک هدیه تبلیغاتی توسط دوست یا عضو خانواده خود استفاده می شود، می تواند به عنوان تأیید برند شما تعبیر شود و به شما کمک می کند تا این مزیت را برای افراد مختلف غیر از گیرنده نیز دریافت کنید. اما توجه داشته باشید که بازاریابی با محصولات تبلیغاتی یک روند آهسته است و شما به راحتی نمی توانید موفقیت خود را از نظر سود و زیان ساده بسنجید. هدف از بازاریابی تبلیغاتی تقویت سطح دسترسی و شناخت مخاطب و همچنین ایجاد یک منبع طولانی مدت تبلیغاتی در تجارت شما است.

تقریباً از هر 10 نفر 8 نفر بین یک تا 10 محصول تبلیغی دارند. از بین این افراد، 53 درصد از محصولات تبلیغاتی بصورت هفتگی استفاده می کنند. از طریق تماس مکرر با این محصولات تبلیغاتی، افراد بیشتر با تجارت شما آشنا می شوند. فراموش نکنید همیشه مواردی را انتخاب کنید که برای مشتریان مفید باشد. محصولات تبلیغاتی مفید و مورد نیاز، تأثیر ماندگاری بر روی مخاطب دارند و در زندگی روزمره از آن استفاده می کند و شما باید هدایای تبلیغاتی را به عنوان یک فرصت بی نظیر در نظر داشته باشید.

پاسخی بگذارید

آدرس ایمیل شما به صورت عمومی نمایش داده نخواهد شد. فیلد های الزامی با علامت * نشانه گذاری شده اند.

ارسال نظر